Formularz rejestracji


REJESTRACJA MOŻLIWA WYŁĄCZNIE PRZY UŻYCIU PONIŻSZEGO FORMULARZA

Bardzo prosimy o jego uważne wypełnianie, łącznie z opcjami jak np. nocleg, rodzaj pokoju, dane do faktury itp.
Po wypełnieniu i wysłaniu formularza rejestracji, automatycznie zostaje wysłany mail potwierdzający (łącznie z numerem rachunku bankowego) 
W sytuacji, w której nie otrzymacie go Państwo prosimy o sprawdzenie skrzynki 'spam' bądź o kontakt z Biurem Organizacyjnym).


WARUNKI anulacji uczestnictwa w VII Łódzkim Spotkaniu Pielęgniarek Operacyjnych:
1. Uczestnik może anulować rejestrację zgodnie z warunkami określonymi poniżej:
2. Począwszy od pierwszego dnia rejestracji do dnia 31.01.2024 Uczestnik może anulować rejestrację wraz z rezerwacją pokoju oraz usług gastronomicznych nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów.
3. Za anulowanie rejestracji między 1.02.2024 a 11.02.2024 Uczestnik zostanie obciążony opłatą za rezygnację w wysokości 50% opłaty brutto.
4. Za anulowanie rezerwacji od 12.02.2024 Uczestnik zostanie obciążony opłatą za rezygnację w wysokości 100% opłaty brutto.
5. Wszelkie wspomniane powyżej informacje dotyczące odwołania rezerwacji należy przekazywać drogą mailową na adres - lspielop@gmail.com (rezygnacja przekazana telefonicznie nie jest akceptowana).
6. Rezygnacja musi zostać potwierdzona zwrotnie przez Biuro Organizacyjne. Brak powyższego skutkuje nieodwołaniem rezerwacji.
7. Nieobecność na konferencji NIE zwalnia uczestnika z poniesienia opłat (przy braku wcześniejszej rezygnacji)06.02.2024 - Informujemy, że wszystkie miejsca dla Uczestników na tegoroczą konferncję zostały wykorzystane.
12.02.2024 - Informujemy, że w związku z bardzo dużym zainteresowaniem, Komitet Organizacyjny zwiększył liczbę Uczestników konferencji do 350 osób. Zainteresowanych prosimy o rejestrację zanim wyczerpią się dodatkowe miejsca.
24.02.2024 - UWAGA!!! Informujemy, że wszystkie dodatkowe miejsca dla Uczestników zostały wyczerpane. Zapraszamy za rok :)