VII Łódzkie Spotkanie Pielęgniarek Operacyjnych


Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy!
 
Komisja Pielęgniarek Operacyjnych ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w kolejnej  
VII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej dedykowanej pielęgniarkom operacyjnym, która odbędzie się w dniach 7-8 marca 2024 roku. Tematem 'VII Łódzkiego Spotkania Pielęgniarek Operacyjnych' jest: ”Robotyka medyczna jako wyzwanie dla pielęgniarstwa operacyjnego”.

Wyzwania jakie stawia współczesna medycyna, a także jej rozwój w obszarze minimalizacji pola operacyjnego, plasuje pielęgniarstwo operacyjne na wysokim poziomie. Spowodowane jest to wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych, jakimi są roboty medyczne, które usprawniają precyzję chirurgiczną oraz minimalizują występowanie błędów medycznych.

Dziś nowoczesne pielęgniarstwo operacyjne, to wiedza i zdolności praktyczne instrumentariuszki, połączone z umiejętnością korzystania z nowych technologii, co stanowi standard w kształceniu kadry pielęgniarskiej pracującej na bloku operacyjnym. Nie wystarczy posiadać robota, należy zadbać o wysoko wyspecjalizowaną kadrę pielęgniarską, gdyż w ostatnim czasie robotyka medyczna w polskich szpitalach rozwinęła się bardzo dynamicznie i to w każdej dziedzinie chirurgicznej.

Komitet organizacyjny i naukowy wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Chirurgii Małoinwazyjnej będzie zaszczycony mogąc gościć Państwa po raz kolejny w Łodzi. Mamy nadzieję, że twórcze wykłady przyczynią się do kolejnych wyzwań w zakresie pielęgniarstwa operacyjnego, które stworzymy poprzez spotkanie pełne nowatorskich treści, inspiracji oraz ugruntowanej motywacji.
Z wyrazami szacunkumgr spec. Iwona Żurecka-Sobczak
Konsultant Wojewódzki w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego i operacyjnego, Przewodnicząca Komisji Pielęgniarek Operacyjnych, Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

 
2
dni
15
wystąpień
300
miejsc
25
wystawców


Partnerzy Główni


Data końca rejestracji

28 luty 2024 r.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rejestracji po wyczerpaniu limitu miejsc.

Informacja dla Partnerów/Wystawców

Firmy chcące wziąć udział w 'VII Łódzkim Spotkaniu Pielęgniarek Operacyjnych' w charakterze Partnerów lub Wystawców prosimy o bezpośredni kontakt z Biurem Organizacyjnym - mail: lspielop@gmail.com

Data Spotkania

7-8 marca 2024 r.

Organizatorzy przygotowali 300 miejsc dla uczestników konferencji.
Liczy się kolejność zgłoszeń.Partnerzy
Wystawcy
Mini-Wystawcy
Certyfikat SOWE